בלנדר 2.63 וחדשות אחרות

הידד היאח! יצאה גרסה חדשה לבלנדר עם Splash screen (מסך שפריץ?) מהמם מבית פרוייקט מנגו:

ניתן להוריד מכאן את הגרסה החדשה.

מה זה אומר שיש גרסה חדשה? המון שיפורים וטיפולים בבאגים. מכיוון שהחליפו לחלוטין את מערכת המידול של בלנדר יש סיכוי שתצא גרסת 2.63a, כי בכל זאת, זו מערכת שלא נוסתה בעבודה מסחרית עדיין. יש לציין שהיא הוחלפה כבר לפני חודשיים אבל עד עכשיו בעיקר התעסקו בלייצב את התוכנה.
אז אם יש באג, וודאו שמישהו אחר עדיין לא דיבר עליו ואז תדווחו עליו. זה עובד, בניגוד להרבה תוכנות אחרות.

אז למה לצפות?
כלי מידול שחזרו לבקר וכלים חדשים ושימושיים, ניתן לראות בדף הבא עם הסברים מתומצתים וברורים לצד תמונות זזות, או לראות בערוץ שלנו את הנסיון לסקור את רוב הכלים בזמן אמת, לפעמים כמה דקות אחרי שהם נכנסו… אגב, סתם טיזר, כלי ה – Knife שחזר הוא ממש משוכלל, אני חושב שלא ראיתי משהו כזה בשתי התוכנות האחרות שעבדתי בהם – מאיה ולאייטווייב. כשאתם מפעילים את הכלי תקראו איזה אופציות יש לכם בתחתית החלון ותשחקו איתן.
[עריכה] BlenderCookie עשו סקירה מצוינת לכלים החדשים

חוץ מזה יש את הדף הבא שמדבר על שאר התוספות, בין היתר – שיפור ל – Object tracking וצמתים חדשים ל – Cycles.

ולנושאים אחרים:
כפי ששמתם לב החזות של האתר השתנתה ואנחנו עובדים על שיפורים ונקיון ומעדכנים את מה שאפשר. אנשים שמתנדבים לעזור אנחנו תמיד מקדמים בשמחה, עם זאת לפעמים לוקח זמן עד שחוזרים אל אנשים, בכל זאת – אנחנו עושים את זה לגמרי בהתנדבות ורצון טוב לקדם את הקהילה בארץ. אז לפעמים אנחנו גם הולכים לישון…
אם יש לכם עוד הצעות ושיפורים, צרו קשר.

הכנס הראשון של בלנדר מתקיים ביום חמישי הקרוב. הרשמו בהקדם אם עדיין לא עשיתם זאת, יהיו דוברים מעניינים במגוון נושאים ולפי הרשימות בידינו יש היענות מרשימה והרבה אנשים שמגיעים.
היו אנשים שגילו על זה דרך פוסט באתר החדשות העולמי של בלנדר. חלקם גם יגיעו.
לפי הלו"ז, לקראת סוף הכנס יש מעגל שבו נתעסק אם הכיוונים בהן הקהילה תלך, אם יש לכם רעיון, הצעה או שאלה, זאת ההזדמנות לדבר על זה.

ולסיום – למי ששואל איפה כל האנשים של הקהילה הישראלית ברשתות החברתיות, אז רובם המכריע נמצא ב – Google Plus. כן, פייסבוק זה כל כך 2008. אבל אנחנו גם שם, למקרה ולא ידעתם (אם כי אני בספק רב שלא ידעתם).

בלנדינג שמח!

This entry was posted in blog, בלוג. Bookmark the permalink.

Comments are closed.